Секс за почетници

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Секс за почетници | Бр. на страни: 103 | Димензии: 164x232 | Корица: тврда

На хумористично - сатиричен начин со желба да се смират, подучат и охрабрат тинејџерите по прашање за сексот но, истовремено и да се насмеат до солзи со рушење на сите табуа врзани за сексот “без влакна на јазикот” настана и овој откачено - умен прирачник. Се што сте сакале да знаете а, сте се срамеле да ги прашате возрасните ќе најдете тука.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 294 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Секс за почетници

Категорија:
ИСБН: 978KK00190

1 оценка за Секс за почетници

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Odlicna kniga za (pre)tinejdzeri, ovie raboti decata treba da gi znaat pred da vlezat vo pubertet, da go naucat so pomos na roditelite i vakvi knigi, a ne od vrsnici i internet. Od prvo do posledno za seksot i se okolu seksot….mu ja kupiv na sin mi uste pred 3 godni

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in