Книга за татковци

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: The dad's book : for the dad who's best at everything | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

За најдобрите татковци на светот, еве еден досетлив и поучен прирачник за уметноста на татковството. Во него ќе најдете од сè по нешто: хумористични анегдоти, супер-практични предлози, совети за опстанок, генијални трикови и топ-листи. Овој незаменлив водич ќе ви го загарантира статусот на број еден татко со кој вашите деца ќе се гордеат.

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Книга за татковци

Категорија:
ИСБН: 9786082300474

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Книга за татковци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in