Најубави митови од антиката

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Sagen des klassischen altertums teil | Бр. на страни: 180 | Димензии: 21 см | Корица: /

Во оваа книга преку приказните ќе се нурнете во светот на митолошкото, тајното, забранетото, тажното, среќното кое ќе го откриете и во секојдневниот живот. Можеби некои од митолошките приказни ќе ви помогнат да ги надминете проблемите, да најдете решение за нешто кое сте мислеле дека не може да се реши, да ги подобрите своите постапки и однесување или да влијаете на некој во вашата близина да се подобри и најважно од сè, да ја ширите добрината со која можете да ги победите препреките што ќе ви се појават во животот, кога ќе пораснете да се потсетите што направиле античките ликови за кои сте прочитале во оваа книга.

Цена: 200 ден

44 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Најубави митови од антиката

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-204-313-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Најубави митови од антиката”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in