Основи на тренингот за сила и кондиција NSCA

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Основи на тренингот за сила и кондиција NSCA | Бр. на страни: 730 | Димензии: A4 | Корица: мека

Основи на тренингот за сила и кондиција NSCA

Цена: 3000 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Основи на тренингот за сила и кондиција NSCA

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-150-4

Questions and Answers

You are not logged in