Развој на цивилизациите

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Развој на цивилизациите | Бр. на страни: 31 | Димензии: 195x275 | Корица: /

Голем број факти и информации за Античка Грција, Стариот Рим, Кина и дел од светските цивилизации се претставени во енциклопедијата бр.11 од детската илустрирана енциклопедија.

Цена: 138 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Развој на цивилизациите

Категорија:
ИСБН: 978KK00206

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Развој на цивилизациите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in