Светот на цицачите

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Светот на цицачите | Бр. на страни: 31 | Димензии: 195x275 | Корица: /

Светот на цицачите е многу интересен за децата бидејќи животинскиот свет е она што ги привлекува од мали нозе. Токму затоа оваа детска илустрирана енциклопедија не познава возрасни граници, таа е интересна како за најмладите, така и за повозрасните бидејќи секој може да најде нешто што ќе им го привлече и задржи вниманието.

Цена: 138 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Светот на цицачите

Категорија:
ИСБН: 978KK00201

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Светот на цицачите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in