Babylonia

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 120x120 | Корица: /

Мултимедијален CD-ROM кој ги поставува темелите за изградба на Нова Кула Вавилонска. СОДРЖИ 130 КНИГИ, на 35 различни јазици. 80 автори од целиот свет, 100 страници текст. Интегриран супер-брз пребарувач. Навигација на 26 јазици. Содржи и 138 минути досега необјавена музика од Кокан Никола Димушевски. Во верзии за PC и PocketPC.

Цена: 395 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Babylonia

Категорија:
ИСБН: 9989-928-08-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Babylonia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in