Економијата во светот

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Економијата во светот | Бр. на страни: 31 | Димензии: 195x275 | Корица: /

Светската економија е движечката сила на денешницата. Без неа не би постоеле. Затоа истата претставува тематска преокупација на детската илустрирана енциклопедија.

Цена: 138 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Економијата во светот

Категорија:
ИСБН: 978KK00214

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Економијата во светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in