Карантински приказни

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Карантински приказни | Бр. на страни: 172 | Димензии: 125/195 | Корица: /

Годинава што ја живееме е година на предизвици, на застанати или одложени животни приказни. Карантинските приказни се омаж на времето поминато во карантин и наоѓањето утеха во исцелувачката моќ на зборот. Да ја запаметиме оваа 2020 како миг од нашата историја кога посведочивме големи промени, а ги запишавме заедно! „На крајот, сите стануваме приказни.“ Маргарет Атвуд

Цена: 199 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Карантински приказни

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-703-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Карантински приказни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in