Прирачник за ракометни тренери

Издавач: Лекс Легис | Јазик: Македонски | Година: 1999
Оригинален наслов: Прирачник за ракометни тренери | Бр. на страни: 310 | Димензии: 24 | Корица: мека

Прирачникот ги опфаќа сите фази од ракометната игра, во еден голем обем обработена е методологијата на спортскиот тренинг. На крајот од прирачникот има план и програма за млади и сениори

Цена: 500 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Прирачник за ракометни тренери

Категорија:
ИСБН: 9989-878-09-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Прирачник за ракометни тренери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in