…Така вљубени…

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: ...Така вљубени... | Бр. на страни: 0 | Димензии: 40x60 | Корица: тврда

Неверојатно мали книги но со големи мудрости. Симпатични и по својата димензија и по својата содржина се идеален подарок за секого. Шестте наслови од оваа едиција откриваат мудрости за надежта, љубовта, спокојот, жената, самодовербата преточени преку зборови за добрината, прифаќањето, истрајноста – бисери на мудроста што ни даваат насока и сила во животот.

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product …Така вљубени…

Категорија:
ИСБН: 978KK00231

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “…Така вљубени…”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in