…Така вљубени…

Author: //
Publisher: Топер | Language: Македонски | Year: 2009
Original title: ...Така вљубени... | Num. of pages: 0 | Dimensions: 40x60 | Cover: тврда

Неверојатно мали книги но со големи мудрости. Симпатични и по својата димензија и по својата содржина се идеален подарок за секого. Шестте наслови од оваа едиција откриваат мудрости за надежта, љубовта, спокојот, жената, самодовербата преточени преку зборови за добрината, прифаќањето, истрајноста – бисери на мудроста што ни даваат насока и сила во животот.

Price: 199 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Топер

Report an abuse for product …Така вљубени…

Category:
SKU: 978KK00231

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “…Така вљубени…”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in