Заследи ме

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Заследи ме | Бр. на страни: 283 | Димензии: 21цм | Корица: /

„Заследи ме“ е нов роман од авторот Јордан Коцевски. Главната хероина Марина, е позната инфлуенсерка и блогерка, која води блог за здрава храна. Има неколку пријателки и колешки со кои често се собираат, се сликаат и споделуваат искуства. Нештата се менуваат кога една од блогерките, Ана, се самоубива. И, под знак прашалник е дали нејзината смрт е навистина самоубиство. А, на Марина почнуваат да ѝ се случуваат невообичаени работи.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Заследи ме

Категории: ,
ИСБН: 978-608-265-095-1

Questions and Answers

You are not logged in