Заследи ме

Publisher: ПНВ Публикации | Language: Македонски | Year: 2022
Original title: Заследи ме | Num. of pages: 283 | Dimensions: 21цм | Cover: /

„Заследи ме“ е нов роман од авторот Јордан Коцевски. Главната хероина Марина, е позната инфлуенсерка и блогерка, која води блог за здрава храна. Има неколку пријателки и колешки со кои често се собираат, се сликаат и споделуваат искуства. Нештата се менуваат кога една од блогерките, Ана, се самоубива. И, под знак прашалник е дали нејзината смрт е навистина самоубиство. А, на Марина почнуваат да ѝ се случуваат невообичаени работи.

Price: 300 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By ПНВ Публикации

Report an abuse for product Заследи ме

Categories: ,
SKU: 978-608-265-095-1

Questions and Answers

You are not logged in