Економија на менаџментот и бизнис стратегијата

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Managerial Economics and Business Strategy | Бр. на страни: 628 | Димензии: 170х235 | Корица: /

Цена: 700 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Економија на менаџментот и бизнис стратегијата

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789946

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Економија на менаџментот и бизнис стратегијата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in