Kriminologija

Издавач: Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 290 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1850 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Kriminologija

Категорија:
ИСБН: 978-86-7630-562-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Kriminologija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in