Mother Bitch – Коктели & животен стил

Издавач: Инсигнис | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Mother Bitch - Coctails & lifestyle | Бр. на страни: 76 | Димензии: 170х240 | Корица: /

Кога животот ми даде лимони, јас ја ставив престилката на "MotherBitch" и направив коктели, а рецептите ги споделив со сите!!! Катерина Маркоска e македонка која живее во Америка, а својот животен стил и креативни коктели ни ги пренесува нам. "MotherBitch" е симфонија на креативност, трпение и долгогодишно искуство, при што се очекува да се биде силен и уникатен без разлика кои струи продираат и колку е непозната територијата.

Цена: 800 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Инсигнис

Report an abuse for product Mother Bitch – Коктели & животен стил

Категории: , , , ,
ИСБН: 9786084814030

Questions and Answers

You are not logged in