Наука за енергетиката (принципи, технологии и влијанија)

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Energy Science: principles, technologies and impact | Бр. на страни: 329 | Димензии: 165х235 | Корица: /

Цена: 650 ден

11 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Наука за енергетиката (принципи, технологии и влијанија)

Категории: , , , ,
ИСБН: 9789989789816

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Наука за енергетиката (принципи, технологии и влијанија)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in