Песни

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Песни | Бр. на страни: 97 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Изданието „Песни“ од Васил Куноски претставува збирка поезија за деца што е изборна лектира за второ одделение.

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Песни

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100122

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Песни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in