Сказни

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Fairy tales | Бр. на страни: 96 | Димензии: 140х200 | Корица: мека

Црвенкапа, Заспаната убавица, Принцот жаба, Златокоса, Храбриот кројач, Јованче и Марика, Снежана, Пепелашка, Волкот и седумте јариња, и Рамплстилскин – најубавите изворни сказни од браќата Јакоб и Вилхелм Грим, кои нѐ водат во чудесни светови.

Цена: 200 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Сказни

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-259-420-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сказни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in