Сон на тркала

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Сон на тркала | Бр. на страни: 111 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Сон на тркала е збирка со песни за деца од македонскиот писател Стојан Тарапуза. Истата е воведена како изборна лектура во четврто одделение.

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Сон на тркала

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100126

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сон на тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in