Маркетинг во хотелската индустрија и туризмот

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Marketing for Hospitality and Tourism | Бр. на страни: 621 | Димензии: 210х270 | Корица: /

Цена: 800 ден

63 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Маркетинг во хотелската индустрија и туризмот

Категории: , , , ,
ИСБН: 9786082220048

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Маркетинг во хотелската индустрија и туризмот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in