Нееднаквоста и индустриската промена – глобален преглед

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Inequality and Industrial Change | Бр. на страни: 341 | Димензии: 150х230 | Корица: /

Цена: 490 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Нееднаквоста и индустриската промена – глобален преглед

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789786

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Нееднаквоста и индустриската промена – глобален преглед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in