Црни овци

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0х0 | Корица: мека

Оваа книга се состои од поголем број на раскази каде што се одработуваат различни теми. „Црни Овци” е воведена како задолжителна лектира за деветто одделение во основно образование
Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 495 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Црни овци

Категории: ,
ИСБН: 9100108

1 оценка за Црни овци

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in