Vi Ste Vaša Uverenja

Издавач: БигУ Академија | Јазик: Srpski | Година: 2018
Оригинален наслов: YOU ARE YOUR BELIEFS | Бр. на страни: 297 | Димензии: 153х235 | Корица: мека

Исфрлете ги некористините уверенија и навики, и создадете иднина каква што посакувате! Нашиот животен пат е поплочен со уверувања кои се развиваат уште од раното детство, па се до последниот час од нашиот живот. Ограничувачките уверенија се честа причина за недостаток на самодоверба, заробеност во зоната на удобрност и како последица на тоа не го живееме животот кои го заслуживаме. Оваа книга ќе ве ослободи! Со приказните од срце, советите кои им помогнаа на стотина илјади луѓе ширум светот и неверојатните откритија на авторот ќе ви помогнат, чекор по чекор, да откриете како да го живеете вашиот живот од соништата. Со помош на оваа книга, ќе откриете кои уверенија Ви пречат, и кои, без одложување, морате да ги промените или прифатите. Ќе постанете самоуверени, храбр и отворени за промена. Ќе се збогувате со чувството на помала вредност, грижа на совест, срам и страв. ВИЕ СТЕ ВАШИТЕ УВЕРЕНИЈА е прирачник за помош при постигнувањето на целите и лична исповед на авторот Смиљан Мори, кои успеал да се ослободи од длабоко врежаните уверенија кои со години му го уништувале квалитетот на животот. Денес е исклучително успешен претприемач, автор и мотивациски говорник, исто така и среќен сопруг и татко на две деца. Препуштете се на неговите зборови и постанете најдобра верзија од самиот себе. ПОДАРЕТЕ ЈА ОВАА КНИГА, ЗАТОА ШТО ТАКА СИ ПОДАРУВАТЕ СЛОБОДА.

Цена: 1250 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач БИГУ Академија

Report an abuse for product Vi Ste Vaša Uverenja

Категории: , , ,
ИСБН: 978-961-93747-5-7

Questions and Answers

You are not logged in