Брзиот пат до корпоративниот растеж

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: The Fast Path to Corporate Growth | Бр. на страни: 326 | Димензии: 155х235 | Корица: /

Цена: 550 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Брзиот пат до корпоративниот растеж

Категории: ,
ИСБН: 9789989789762

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Брзиот пат до корпоративниот растеж”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in