Касни-порасни

Publisher: Просветно дело | Language: Македонски | Year: 2019
Original title: Касни-порасни | Num. of pages: 16 | Dimensions: 24 см | Cover: мека

Преку куси, интересни песнички, авторот Петре М. Андреевски ни покажува дека е многу важно да јадеме овошје и зеленчук бидејќи тие се многу важни за нашето здравје.
„Касни- порасни” е изборна лектира за второ одделение.

Price: 210 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Касни-порасни

Categories: ,
SKU: 978-608-228-396-8

Просветно Дело АД Скопје

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Касни-порасни”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in