Маркетинг менаџмент

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Marketing management | Бр. на страни: 876 | Димензии: 215х275 | Корица: /

Цена: 800 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Маркетинг менаџмент

Категории: , , ,
ИСБН: 9786082220024

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Маркетинг менаџмент”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in