Маркетинг во јавниот сектор (план за подобрени остварувања)

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Marketing in the public sector: a roadmap for improved performance | Бр. на страни: 337 | Димензии: 145х230 | Корица: /

Цена: 550 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Маркетинг во јавниот сектор (план за подобрени остварувања)

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789656

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Маркетинг во јавниот сектор (план за подобрени остварувања)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in