Патешествијата на Силјан Штркот

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Патешествијата на Силјан Штркот | Бр. на страни: 93 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Оваа книга е продолжение на позната книга „ Силљан Штркот ” од Марко Цепенков. Видое Подгорец решава самиот да раскаже за своите патешествија и премрежја. Оваа книга е воведена како изборна лектира за седмо одделение.

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Патешествијата на Силјан Штркот

Категории: ,
ИСБН: 978-608-228-423-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Патешествијата на Силјан Штркот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in