За конкуренцијата (современо и проширено издание)

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: On Competition | Бр. на страни: 545 | Димензии: 150х230 | Корица: /

Цена: 800 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product За конкуренцијата (современо и проширено издание)

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789632

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “За конкуренцијата (современо и проширено издание)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in