Бизнис и општество: акционери, етика, јавна политика

Издавач: Датапонс | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Business and society: Stakeholders, ethics and public policy | Бр. на страни: 570 | Димензии: 210х255 | Корица: /

Цена: 800 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач ДАТАПОНС

Report an abuse for product Бизнис и општество: акционери, етика, јавна политика

Категории: , , ,
ИСБН: 9789989789878

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Бизнис и општество: акционери, етика, јавна политика”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in