Психологија на продажбата

Издавач: ИКОНА | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: The Psychology of Selling | Бр. на страни: 254 | Димензии: 14x21 | Корица: мека

“Психологија на Продажбата на Брајан Трејси треба да е задолжително четиво за секого! Секој продава нешто, било да е продукт, услуга, философија, идеја или најважното - себе! Оваа книга ќе ви даде алатки кои ви се потребни за да ги совладате различните ситуации и ќе ја поттикне вашата креативност. Овој материјал е бесмртен...”

Цена: 699 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Психологија на продажбата

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-51-2

Questions and Answers

You are not logged in