Грдото Пајче

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 24 | Корица: мека

Изданието „Грдото пајче“ ја раскажува класичната приказна за грдото пајче. Приказната е раскажана на едноставен и интересен начин, забавен за децата. Илустрациите се колоритни и впечатливи, приспособени за возраста.

Цена: 210 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Грдото Пајче

Категорија:
ИСБН: 989PD9100114

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Грдото Пајче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in