Касни-порасни

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Касни-порасни | Бр. на страни: 16 | Димензии: 24 см | Корица: мека

Преку куси, интересни песнички, авторот Петре М. Андреевски ни покажува дека е многу важно да јадеме овошје и зеленчук бидејќи тие се многу важни за нашето здравје.
„Касни- порасни” е изборна лектира за второ одделение.

Цена: 210 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Касни-порасни

Категории: ,
ИСБН: 978-608-228-396-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Касни-порасни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in