Македонски јазик 3 : вежбанка

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: Македонски јазик 3 : вежбанка | Бр. на страни: 88 | Димензии: 29 | Корица: /

Вежбанката има за цел да му помогне на наставникот за поефикасна реализација на наставните содржини по македонки јазик,на ученикот,низ игровни активности,полесно да ги постигне очекуваните резултати поставени во програмата,а на родителите да го следат напредокот на своето дете.

Цена: 290 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Македонски јазик 3 : вежбанка

Категорија:
ИСБН: 9786082676586

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонски јазик 3 : вежбанка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in