Мозаикот на Деби Му

Издавач: Едука Мак | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Мозаикот на Деби Му | Бр. на страни: 52 | Димензии: 22х22 | Корица: /

Мозаикот на Деби Му е интересна и несекојдневна книга која е во дослух со светските трендови во издаваштвото. Идејата на четивата е едукацијата да биде преку забава и креација, односно боење на илустрации, кои потоа можат да служат како потсетник или како мало уметничко дело на читателот.

Цена: 180 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Едука Мак

Report an abuse for product Мозаикот на Деби Му

Категорија:
ИСБН: 978-608-4737-61-2

Questions and Answers

You are not logged in