Златната двојка

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: The golden couple | Бр. на страни: 383 | Димензии: 21 | Корица: /

Богатите жители на едно предградие во Вашингтон – Мариса и Метју Бишоп се чини дека имаат сè – сè додека Мариса не го изневери сопругот. Под фасадата на совршенството се наоѓа врска уништена поради работа и недостаток од интимност. Таа сака да ги поправи работите за доброто на нивниот осумгодишен син и затоа што го сака нејзиниот сопруг. Тогаш се појавува Ејвери Чејмберс. Ејвери е психотерапевтка која ја изгубила својата професионална лиценца. И покрај тоа, не престанува да ги советува луѓето во криза. За таа цел, тие мораат да се согласат со нејзините неортодоксни методи. А Бишопови се очајни. Кога ќе го пречекорат прагот на куќата на Ејвери и кога Мариса ќе го признае своето неверство, сите тројца се на пат што води до сериозен конфликт. Најголемите тајни сè уште се скриени, па веќе не е во опасност само нивниот брак.

Цена: 490 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Златната двојка

Категорија:
ИСБН: 978-608-267-683-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Златната двојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in